Subiekt GT – obsługa sprzedaży i magazynów

 

Subiekt GT jest nowoczesnym systemem sprzedaży stworzonym z myślą o firmach poszukujących sprawnego narzędzia, które będzie wspomagać całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

 

 

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim programem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe, co sprawia, że jest bardzo ergonomiczny i przyjazny użytkownikowi. Jednocześnie jego wszechstronność oraz dostępne opcje konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

Subiekt GT to kolejna wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności oraz prostej, intuicyjnej obsłudze, sprawdza się on w każdej sytuacji. Zastosowane rozwiązania biznesowe i technologie sprawiają, że Subiekt stanowi najczęściej wybierany program wspomagania sprzedaży w Polsce.

 

 

Do podstawowych możliwości Subiekta GT należą:

 • pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych oraz magazynowych;
 • prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; opcja definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami;
 • prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe);
 • pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury;
 • obsługa przedpłat, płatności kartą kredytową i sprzedaży kredytowanej;
 • obsługa zamówień z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi;
 • rozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych lub walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi, itp.);
 • pełna obsługa rozrachunków (należności i zobowiązań), w tym rozrachunków wielowalutowych;
 • dostępność wielu różnorodnych zestawień, raportów i analiz; możliwość tworzenia własnych raportów;
 • rozbudowana obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy i drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych);
 • Integracja z systemem rezerwacji zarezerwuj.pl;
 • pełna integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami Gestor GT;
 • pełna integracja z komputerową księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT, jak i systemem finansowo-księgowym Rewizor GT.

 

 

Subiekt GT stanowi część InsERT GT – zintegrowanego pakietu, w którego skład wchodzą również:

Motor bazy danych zastosowany w systemach z linii InsERT GT to Microsoft SQL Server, który jest dostarczany wraz z programem w bezpłatnej wersji Express Edition.

 

 

Użytkownicy chcący dopasować Subiekta GT do własnych, specyficznych potrzeb, mogą skorzystać ze Sfery dla Subiekta GT – czyli dodatku umożliwiającego rozbudowę systemu sprzedaży. Funkcjonalność Subiekta GT może zostać rozszerzona także poprzez specjalne pakiety: zielony PLUS dla InsERT GT, niebieski PLUS dla InsERT GT oraz czerwony PLUS dla InsERT GT.

Integracja programu z Sello i vendero stwarza zaś nowe możliwości, sprzyjając poszerzeniu się rynku zbytu. Towary z Subiekta GT mogą być bowiem sprzedawane w internecie – w sklepie internetowym (vendero) lub na aukcjach (Sello).

Więcej informacji na temat Subiekta GT znajdziesz na stronie producenta.

 

Licencję zakupisz w naszym sklepie: