eNadawca dla Subiekt nexo z dodatkowymi opcjami

Do modułu generowania przesyłek dla Poczty Polskiej, współpracującego z systemem Elektronicznego Nadawcy, wprowadziliśmy kilka usprawnień, które z pewnością ucieszą użytkowników Subiekta nexo. Po pierwsze w widoku listy dokumentów w głównym oknie dodaliśmy kolumnę, w której wyświetlany jest zdefiniowany w dokumencie sposób dostawy. Dodatkowo użytkownik ma możliwość filtrowania dokumentów po sposobie dostawy korzystając z listy Sposób dostawy.

enadawca-dokumenty

Po drugie w oknie ustawień dodaliśmy opcję automatycznego 'wykrywania’ pobrania na podstawie sposobu dostawy. Działa to w ten sposób, że w momencie kiedy sposób dostawy zawiera słowo 'pobranie’, to nierozliczona wartość wybranego dokumentu  jest automatycznie wstawiana do okna  definiowania przesyłki jako kwota pobrania.

enadawca-ustawienia

Zachęcamy do zapoznania się w praktyce z działaniem modułu eNadawca dla Subiekt nexo korzystając z wersji demonstracyjnej, która umożliwia wygenerowanie 50 przesyłek. Pełny opis i link do pobrania wersji demo jest dostępny na stronie opisującej to rozwiązanie.