Zmiany w plikach XML z menedżera sprzedaży Allegro !!!

W piątek 13-go października od godzin popołudniowych pliki XML pochodzące z menedżera sprzedaży Allegro, zaczęły być generowane w 'zmienionym formacie’. Zmiana polega na tym, iż z pliku 'zniknęły’ niektóre znaczniki pól związane z opcjonalnymi informacjami np. danymi do wystawienia faktury, ale tylko w przypadku kiedy użytkownik nie podał danych dla tych pól (poprzednio takie znaczniki były obecne w pliku XML, ale pola miały pustą zawartość). Stąd w przypadku importu aukcji mogły pojawiać się komunikaty typu:

Brak pola: 'InvoiceName’ w pliku XML! Import nie może być kontynuowany!

a w przypadku wczytywania zamówień (np. bez parowania z towarami), pojawiało się okno z informacją o błędzie w działaniu programu.

Na bazie otrzymanych zgłoszeń od użytkowników oraz własnych testów – wprowadziliśmy do programu szereg zmian, które powinny rozwiązać ten problem, który naszym zdaniem wynika z niewłaściwego wprowadzenia zmian po stronie Allegro.

Niemniej jednak w trosce o Państwa satysfakcję z korzystania z naszego rozwiązania do Importu zamówień z Allegro wprowadziliśmy potrzebne zmiany i udostępniamy je bezpłatnie. Poniżej będziemy ew. informować o kolejnych wprowadzanych zmianach, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Aktualna wersja instalatora naszego importera jest dostępna pod adresem: https://subiektywnedodatki.pl/pliki/import-msallegro-instalator.exe

Niniejsza informacja została wygenerowana w dniu 2017-10-15 o godz. 15:39.