Czas na odświeżenie Przypominacza!

W końcu przyszła ta chwila, kiedy możemy udostępnić nową wersję naszego dość popularnego narzędzia do przypominania klientom o terminach płatności faktur. Przypominacz w wersji 2 został napisany niemal od podstaw. Na pierwszy rzut oka widać zupełnie nowy interfejs do wyświetlania i zarządzania listą nierozliczonych dokumentów. Pojawiła się możliwość sortowania po dowolnej kolumnie, czy nowe filtry.

W środku programu – też sporo zmian. Nowa wersja posiada wbudowany mechanizm wysyłania wiadomości – nie ma więc potrzeby korzystania z domyślnego klienta pocztowego. Poza tym oprócz możliwości wysyłania przypomnień i powiadomień – znanych w poprzedniej wersji, od teraz mamy do dyspozycji trzeci typ wiadomości – wezwanie do zapłaty.

Więcej informacji o ten nowej wersji jest na stronie modułu https://subiektywnedodatki.pl/dostepne-rozwiazania/pozostale/przypominacz-2-dla-subiekt-gt/, gdzie dostępna jest do pobrania wersja demo. Pozwala ona na wykonanie 50 operacji w trybie testowym, przy czym w ramach pojedynczej operacji może być wysłane wiele wiadomości do różnych kontrahentów. Do końca miesiąca przedstawimy informacje dotyczące warunków aktualizacji ze starszych wersji Przypominacza, ceny dla nowych licencji oraz informacje o kolejnych nowościach jakie powinny pojawić się w tym programie w najbliższym czasie.

Zapraszamy do testowania naszego rozwiązania! Jeżeli 50 operacji będzie za mało aby przetestować to rozwiązanie – prosimy o kontakt z nami drogą mailową na adres biuro@subiektywnedodatki.pl.