Wysyłka seryjna w eNadawca dla Subiekt GT

Po udanych testach u klientów zdecydowaliśmy się na upublicznienie kolejnej wersji modułu eNadawca dla Subiekt GT, która obecnie wspiera seryjne generowanie przesyłek o takich samych parametrach do wielu kontrahentów. Wykorzystanie takiej funkcjonalności przyda się z tym z Państwa, którzy wysyłają listem poleconym korekty faktur, czy realizują sprzedaż wysyłkową takich samych produktów do wielu klientów.

Dedykowane tej nowej funkcjonalności okno pozwala na wybranie: typu dokumentu dla jakiego będzie realizowana wysyłka seryjna (dodaliśmy tutaj korekty niedostępne w głównym oknie modułu), przedziału czasu z jakiego mają być brane pod uwagę dokumenty oraz domyślny typ adresu. W razie potrzeby lista dokumentów może być dodatkowo filtrowana poprzez odznaczenie na liście dokumentów, które nie mają być uwzględnione w  wysyłce seryjnej.

Do dyspozycji jest na razie obsługa listów poleconych (ekonomiczny  i priorytetowy) oraz przesyłek pocztex kurier 48. W razie zainteresowania jesteśmy w stanie rozszerzyć ofertę o inne usługi.

Nowa wersja wersja jest bezpłatnie dostępna dla dotychczasowych użytkowników eNadawcy dla Subiekt GT. Wystarczy pobrać aktualny instalator dostępny na stronie rozwiązania.