Kod kreskowy na liście pozycji w dokumencie

Niektórym klientom brakuje możliwości wyświetlenia kolumny z kodami kreskowymi na liście towarów w dokumencie – co np. ułatwia przyjęcie towarów i zweryfikowanie przy wprowadzaniu faktury zakupu, czy do towaru jest przypisany kod kreskowy i czy jest on aktualny.

Rozwiązaliśmy ten problem przy pomocy specjalnego rozwiązania pracującego na bazie podmiotu, które w trakcie pracy podstawia kod kreskowy w miejsce symbolu u dostawcy, a kolumnę z tym symbolem możemy bez problemy dodać do widoku pozycji na dokumencie co widać na poniższym zrzucie ekranu.

Jeżeli z jakichś względów użycie pola symbol u dostawcy nie wchodzi w grę (np. jest ono już w użyciu), to zamiast tego pola można użyć pola z opisem towaru. Rozwiązanie zadziała na dowolnym dokumencie, a także pozwala na wyświetlenie kodu kreskowego wszędzie tam, gdzie jest możliwość dodania do widoku pola symbol towaru u dostawcy, a nie ma opcji wyświetlenia pola podstawowy kod kreskowy.

Rozwiązanie można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego https://www.strefalicencji.pl/widok-kod-kreskowy-na-liscie-pozycji-w-dokumencie-dla-subiekt-gt-p-215.html.