widok Dostawy w drodze dla Subiekt GT

Jeżeli w Subiekcie na bieżąco w wprowadzamy zamówienia do dostawcy ZD z podaniem przewidywanej daty dostawy i jednocześnie zdarza się że wiele zamówień jest w trakce realizacji, to warto zastanowić nad dodaniem informacji o ilości zamówionych sztuk towarów do widoku w kartotece towarów i usług, czy do listy towarów dostępnej przez F2 np. przy wystawianiu dokumentów w Subiekcie GT. Oferuje to nasze rozwiązanie Dostawy w drodze dla Subiekt GT.

dostawy-w-drodze-subiekt-gt_towary-uslugi

dostawy-w-drodze-subiekt-gt_lista-f2

Rozwiązanie wymaga wykorzystania standardowych pól własnych dla towarów i usług i w pokazanym przykładzie wymaga wykorzystania 1 takiego pola, które są dostępne nawet w podstawowej wersji Subiekta GT (dostępność tych pól można sprawdzić w Administracja -> Parametry -> Pola własne -> obiekt: Towar i usługa).

Rozwiązanie jest instalowane w bazie danych podmiotu, działa w pełni automatycznie i aktualizuje informacje po każdej zmianie dokonanej w dokumentach zamówienia do dostawcy ZD, dzięki czemu informacje są one zawsze aktualne. Rozwiązanie jest archiwizowane razem z podmiotem i nie nie jest usuwane przez konwersję bazy danych realizowaną przy aktualizacjach.

Rozwiązanie Dostawy w drodze dla Subiekt GT z racji swojej budowy nie posiada wersji demo. Koszt rozwiązania to 369 zł brutto za podmiot. Zamówienia można składać przez sklep www.StrefaLicencji.pl (przycisk Zamawiam) z możliwością zapłaty przelewem lub kartą.

Zamawiam