Przypominacz 1.6 dla Subiekt GT

Jeszcze nie pora na windykatora.

Dziś, dla efektywnego prowadzenia biznesu, bez względu na branżę czy jego wielkość, niezbędny jest sprawny system zarządzania relacjami z kontrahentami. Dysponujesz już pewnie sprawdzonymi narzędziami by bezproblemowo komunikować się z klientami i dbać o Wasze relacje, zwłaszcza te wpływające na długofalową lojalność. Masz też z pewnością dobry system zarządzania sprzedażą.

Teraz – pora zająć się Twoimi pieniędzmi! Jeśli do obsługi sprzedaży korzystasz z systemu Subiekt GT – właśnie mamy dla Ciebie coś szczególnego – program o nazwie Przypominacz 1.6, który w niebywale przyjazny i sprawny sposób pomoże Ci zarządzać Twoimi pieniędzmi. Nasz program zapewni Ci super aktualną wiedzę o sumienności i kondycji finansowej Twoich kontrahentów. Jak? Bardzo prosto. Wykorzystując dane z sytemu Subiekt GT, Przypominacz 1.6 odczyta, wskaże i pogrupuje faktury płatne na wczoraj, na dziś i na jutro. Główną zaletą Przypominacza 1.6 jest także i to, że może zastąpić lub zaoszczędzić bardzo wiele czasu w pracy Twoich służb księgowych i sekretariatu. Przypomnienia bądź monity będą teraz niezwykle sprawną i bezkosztową czynnością. Przypominacz 1.6 umożliwia automatyczne wysyłanie kontrahentom wiadomości e-mail przypominających o zbliżającym się terminie zapłaty za fakturę lub informujących o nieznacznym upływie terminu oraz o płatnościach przeterminowanych. Tobie lub osobie upoważnionej pozostanie już tylko decyzja komu, kiedy i które z komunikatów będą wysłane e-mailem. Przypominacz 1.0 automatycznie tworzy jedną lub więcej wiadomości e-mail w domyślnym programie pocztowym używanym na danym komputerze.

Nasz program Przypominacz 1.6 doskonale sprawdzi się w firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, magazynu, sklepu, punktu usługowego czy hurtowni.

Klient termin przekracza? Działaj! Włącz 'Przypominacza’.

Co nowego w wersji 1.6?

W porównaniu do wersji 1.5 zostały dodane następujące elementy:

  • dodatkowe pole grupowania faktur wg daty lub wg kontrahenta
  • generowanie wiadomości zbiorczych – obejmujących kilka faktur wystawionych dla kontrahenta

Przykładowe ekrany

Podstawowy wygląd okna wyświetlania faktur sprzedaży z odroczonym terminem zapłaty, bez filtrowania według terminu płatności i czy według wystawiającego dokument.

Przykładowa wiadomość email wygenerowana jako przypomnienie – zawiera dane dla wybranej z listy faktury sprzedaży.

Przykładowa wiadomość email wygenerowana jako ponaglenie – zawiera dane 2 faktur wystawionych dla tego samego kontrahenta.

Wzorzec treści wiadomości zdefiniowany jest w pliku TXT, który można w prosty sposób edytować, aby dostosować go do własnych potrzeb np. dodanie stopki firmowej zawierającej dane kontaktowe, czy zmodyfikowanie formy wysyłanego komunikatu.

Wersja testowa

W celu zapoznania się w praktyce z możliwościami programu należy pobrać ze wersję instalacyjną programu. Po jej zainstalowaniu na komputerze, przy pierwszym uruchomieniu pojawi się okno aktywacji, w które należy wprowadzić dane identyfikujące daną instalację Subiekta GT (nazwę serwera, nazwę bazy danych, nazwę użytkownika oraz hasło) oraz adres email. Po wypełnieniu tych pól – aktywny stanie się przycisk Aktywuj wersję próbną, który uaktywni działanie programu w wersji próbnej. W tym trybie program umożliwia wygenerowanie 25 wiadomości email zawierających przypomnienia lub ponaglenia, a po każdorazowym wygenerowaniu kolejnej wiadomości program będzie informował o pozostałej ilości maili jakie jeszcze mogą być wygenerowane w tym trybie.

Na zakończenie

Program Przypominacz 1.6 realizuje jedynie połączenie z bazą danych Subiekta GT w celu pobrania danych umożliwiających wygenerowanie wiadomości email nie dokonując jakiejkolwiek modyfikacji oryginalnej bazy. Wszelka kontrola działań realizowanych z pomocą programu leży w gestii osoby korzystającej z niego. Program w obecnej wersji nie przechowuje informacji o wygenerowanych / wysłanych wiadomościach do kontrahentów (mogą one być przechowywane w ramach funkcjonalności oferowanej przez domyślny program pocztowy używany na danym komputerze. Należy również pamiętać o regularnym wprowadzaniu do systemu Subiekt GT informacji o otrzymanych płatnościach, aby zestawienia dokumentów generowane przez program Przypominacz 1.6 były aktualne i tym samym uniknąć wysyłania wiadomości do kontrahentów dotyczących dokumentów, które zostały już przez nich opłacone.

Istnieje możliwość opracowania rozwiązania pod potrzeby klienta – zapraszamy o kierowanie zapytań na numer telefonu 793 952200 lub adres email biuro@subiektywnedodatki.pl.

Do pobrania:
Wersja demo

Koszt modułu to 99 zł brutto za stanowisko. Zamówienia można składać przez sklep www.StrefaLicencji.pl (przycisk Zamawiam) z możliwością zapłaty przelewem lub kartą.

Zamawiam