Dokumenty Zbiorcze Operacje dla Subiekt GT

Jest dodatkiem pozwalającym wykonywać zbiorczo różne operacje dla wielu typów dokumentów z Subiekta GT.

Część tych operacji jest wspólna dla wszystkich typów, jak np.:

  • zmiana kategorii
  • wydruk do PDF

a część typowych dla poszczególnych rodzajów dokumentów, jak np. łączenie zamówień i realizacja bez dokumentu (ZK, ZD).

Obecnie w menu filtrowania obsługiwane są operacje dla następujących typów dokumentów: FS, FZ, KFS, KFZ, PA/PAi, MM, PZ, RS, RW, WZ, ZD, ZK.

Zasadniczo rozwiązanie to jest bazą dla tworzenia indywidualnych rozwiązań, gdzie dla danego typu dokumentu jesteśmy w stanie podpiąć indywidualne opcje realizowane pod potrzeby klienta. W ten sposób zrealizowaliśmy np. kilka formatów eksportu pozycji towarowych z wybranych dokumentów do pliku CSV. Tego typu rozwiązania są indywidualnie wyceniane i realizowane na indywidualne zamówienie.

Ponieważ nie mamy monopolu na dobre pomysły co jeszcze nasze rozwiązanie mogłoby robić w wersji standardowej, czekamy na sugestie jakie funkcje nasze rozwiązanie mogłoby realizować. W przypadku mniej skomplikowanych propozycji, które mają szansę być wykorzystane przez szersze grono użytkowników, jesteśmy w stanie rozważyć przygotowanie takiej funkcjonalności bez dodatkowych kosztów w ramach rozwoju ogólnej funkcjonalności tego dodatku.

Do pobrania:
Wersja demo

Koszt modułu to 449 zł brutto za stanowisko. Zamówienia można składać przez sklep www.StrefaLicencji.pl (przycisk Zamawiam) z możliwością zapłaty przelewem lub kartą.

Zamawiam