Uzupełnij województwa w danych kontrahentów

Uzupełnianie województw w kartotece kontrahentów w Subiekt GT!

Jak to działa

Moduł umożliwia wypełnienie pola województwo w kartotece kontrahentów w oparciu o poprawnie podany kod pocztowy. Posiadanie w kartotece kontrahentów właściwego przypisu do poszczególnych województw ma kluczowe znaczenie w przypadku potrzeby generowania analiz sprzedaży z podziałem na województwa, czy również weryfikacji skuteczności działań marketingowych prowadzonych lokalnie.

Moduł realizuje przypisanie danego kontrahenta do województwa w oparciu o porównanie kodu pocztowego z kartoteki kontrahenta z danymi z oficjalnego spisu kodów pocztowych opracowanego przez Pocztę Polską, co gwarantuje w 99,99% prawidłowość przypisania do województwa. W przypadku gdy kod pocztowy nie znajduje się w bazie wykorzystywanej do zdefiniowania przypisów lub – co bardziej prawdopodobne – kod pocztowy z danych kontrahenta jest nieprawidłowy, informacja o tym zostanie dodana do pliku raportu generowanego przez program. Raport taki (zawierający kod pocztowy, symbol i nazwę kontrahenta oraz przypuszczalną przyczynę braku możliwości przypisania do województwa) pozwala na samodzielne przejrzenie danych przez operatora w celu weryfikacji poprawności podanego kodu pocztowego, a przy kolejnym uruchomieniu programu na stworzenie przypisu do województwa dla kontrahenta, którego dane zostaną poprawione.

W głównym oknie programu – zaraz po uruchomieniu nawet wersji demo – dostępne są podstawowe informacje o bazie kontrahentów:

  • całkowita ilość kontrahentów w bazie Subiekta GT (nie są uwzględniani kontrahenci jednorazowi),
  • ilość kontrahentów bez przypisanego województwa.

Po uruchomieniu funkcji przypisania (nawet w trybie przed aktywacją pełnej wersji) program generuje raport, który zawiera informacje o kontrahentach dla których nie można zrealizować przypisu do województwa.

Funkcja aktualizacji bazy danych realizująca zapis przypisu do województwa jest dostępna dopiero po wykupieniu klucza do wersji pełnej.

Wersja pełna

W celu nabycia wersji pełnej należy kliknąć na przycisk Zamów klucz, który spowoduje otwarcie dodatkowego okna z formularzem zamówienia. Po jego wypełnieniu program generuje mailowe zamówienie, a na podstawie otrzymanych danych tworzony jest indywidualny kod aktywacyjny dla wersji pełnej. Kod aktywacyjny zostanie wysłany niezwłocznie po opłaceniu zamówienia na podstawie wystawionej faktury / faktury proforma.

Na zakończenie

Operacja aktualizacji przypisów kontrahentów do województw dokonuje modyfikacji bezpośrednio w bazie Subiekta GT  – nie wymaga korzystania z dodatkowych modułów takich jak Sfera GT. Przed każdą operacją aktualizacji przypisów dla kontrahentów zalecamy wykonanie kopii zapasowej danych. Istnieje możliwość opracowania rozwiązania pod potrzeby klienta – zapraszamy o kierowanie zapytań na numer telefonu lub adres email podany poniżej w sekcji Pomoc Techniczna.

Pomoc techniczna

Jest oferowana:
– telefonicznie pod numerem 793 952200 w dni robocze w godz 11:00-16:00
– drogą mailową na adres biuro@subiektywnedodatki.pl

Do pobrania:
Wersja instalacyjna

Aby zamówić program wystarczy przejść do strony zamówienia:
Zamawiam  109 zł brutto za stanowisko