Powiadamiacz dla Subiekt GT

Proste i automatyczne wysyłanie mailowych powiadomień do kontrahentów!

Jeżeli potrzebują Państwo narzędzia do regularnego wysyłania powiadomień o zrealizowanych zamówieniach, to Powiadamiacz dla Subiekt GT może zrealizować takie zadanie. Moduł ten generuje powiadomienia na podstawie danych pobranych z bazy Subiekta GT w oparciu o nowo wystawione (od poprzedniego uruchomienia) dokumenty sprzedaży.  W zależności od indywidualnych ustawień program może generować powiadomienia dla wystawionych paragonów imiennych, faktur lub dla obu typów dokumentów z ewentualnym dodatkowym filtrowaniem dokumentów sprzedaży sprawdzającym czy dokument sprzedaży powstał na podstawie wcześniejszego dokumentu ZK (zamówienie od klienta). W ten sposób możemy generować powiadomienia np. tylko dla sprzedaży udokumentowanej przez wystawienie faktury VAT na podstawie zamówienia złożonego przez sklep internetowy, z którego zamówienia są importowane do Subiekta GT w postaci dokumentów ZK.

Jeżeli posiadają Państwo aktywną licencję na Sferę dla Subiekta GT, to mailowe powiadomienie może być uzupełnione o załącznik w formacie PDF zawierający wystawiony dokument sprzedaży, co pozwoli Waszemu kontrahentowi na przygotowanie przyjęcia towaru zanim  przesyłka z towarem oraz oryginalnym dokumentem sprzedaży fizycznie dotrze do niego.

Wzorzec treści wiadomości zdefiniowany jest w pliku TXT, który można w prosty sposób edytować, aby dostosować go do własnych potrzeb np. poprzez dodanie stopki firmowej zawierającej dane kontaktowe, czy zmodyfikowanie formy wysyłanego komunikatu.

W ramach definiowanego wzorca wiadomości można wykorzystać pola, które w trakcie generowania wiadomości zostaną zastąpione danymi pobranymi z Subiekta GT, np. numerem zamówienia, adresem dostawy, nazwą kontrahenta. W przypadku korzystania jednego z naszych modułów kurierskich (który umożliwia zapis numeru przesyłki w polu Uwagi lub w polu własnym) np. DoDHL istnieje możliwość uzupełnienia wiadomości o numer przesyłki kurierskiej dając tym samym w jednym miejscu komplet informacji o zrealizowanym zamówieniu.

Wersja testowa

W celu zapoznania się w praktyce z możliwościami programu należy pobrać ze wersję instalacyjną programu. Po jej zainstalowaniu na komputerze, przy pierwszym uruchomieniu pojawi się okno aktywacji, w które należy wprowadzić dane identyfikujące daną instalację Subiekta GT (nazwę serwera, nazwę bazy danych, nazwę użytkownika oraz hasło) oraz adres email. Po wypełnieniu tych pól – aktywny stanie się przycisk Aktywuj wersję próbną, który uaktywni działanie programu w wersji próbnej. W tym trybie możliwe jest uruchomienie programu 10 razy w celu wygenerowania powiadomień, a wszystkie powiadomienia są wysyłane wyłącznie na adres email nadawcy (adresy email kontrahentów nie są wykorzystywane).

Na zakończenie

Program Powiadamiacz realizuje jedynie połączenie z bazą danych Subiekta GT w celu pobrania danych niezbędnych do wygenerowania powiadomień mailowych wg szablonu zdefiniowanego przez użytkownika w pliku wzorzec.txt.

Istnieje możliwość opracowania rozwiązania pod potrzeby klienta – zapraszamy o kierowanie zapytań na numer telefonu 793 952200 lub adres email biuro@subiektywnedodatki.pl.

Do pobrania:
Wersja demo

Koszt modułu to 349 zł brutto za stanowisko. Zamówienia można składać przez sklep www.StrefaLicencji.pl (przycisk Zamawiam) z możliwością zapłaty przelewem lub kartą.

Zamawiam